REKOMENDACJE

Miałam tę przyjemność by uczestniczyć w indywidualnym coachingu przeprowadzonym przez Joannę. Gorąco polecam ją jako profesjonalnego i kompetentnego coacha! Joanna to dojrzała osoba, z dużą wiedzą i znajomością narzędzi coachingowych. Joanna jest elastyczna i w pełni dostosowuje się do potrzeb Klienta. Jest wyrozumiała i zorientowana na rozwój. Zachęcam by zaufać Joannie i dać się jej poznać, a ona z pewnością pomoże Wam stać się lepszą wersją Was samych.

Justyna Jakubowska, Associate Manager for Finance & Accounting Division at Goldman Recruitment.

Ostatnia sesja coachingowa z Joanną była dla mnie przełomem. W rozmowie podsumowującej nagle zawiesiłam głos i krzyknęłam „Już wiem…” i wtedy uświadomiłam sobie jak dużo zmieniło się, jak ja się zmieniłam w trakcie trwania sesji coachingowych. Dzisiaj wiem, że dzięki Joannie uświadomiłam sobie wiele rzeczy i wyciągnęłam ważne dla mnie wnioski. Trafne jak strzały pytania, które zmieniały moją perspektywę, zadania domowe, które niekiedy nie łatwo mi było wykonać, ale po ich zrobieniu widziałam cel i efekt oraz atmosfera pełnego zaufania. Joanna była przewodnikiem i katalizatorem zmian jakie we mnie zaszły.

Anna Kabala, Senior Training Specialist w Yves Rocher

Miałam przyjemność wziąć udział w sesji coachingowej u Joanny. Coaching nie był mi obcy, ponieważ wcześniej czytałam dużo książek i artykułów na ten temat. Myślałam, że wiem bardzo dużo o coachingu i Joanna mnie niczym nie zaskoczy. Myliłam się! Przekonałam się, że sesja z Joanną dała mi dużo więcej niż czytanie lektur, w zasadzie zmieniła moje podejście na temat wielu spraw, czego książkom się nie udało. Miałam skupić się tylko na jednym obszarze mojego życia, a w trakcie spotkań przekonałam się, że jednak coaching jest mi potrzebny w innej dziedzinie. Nieświadomie poruszałam kwestie, których nie planowałam poruszać. Sesja z Joanną dużo wniosła do mojego życia. Po sesji z Joanną czuję się silniejsza i pewniejsza swoich przekonań. Dzięki trafnie zadawanym pytaniom zrozumiałam bardzo dużo ważnych rzeczy. Joanna jest bardzo ciepłą, pozytywną osobą i przede wszystkim posiada ogromną wiedzę.

Paulina Trzcińska, Office Manager w Human Capital Consulting Sp. z o.o.